Katalog firm

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Dzianina single jersey

Dzianina single Jersey jest bardzo popularnym wyborem. Dlatego też producenci dzianin w całym kraju zapewniają ten materiał w różnych wzorach i kolorach. W ofercie Teofilów S.A. każdy klient ma dostęp do dzianiny single Jersey jednokolorowej, drukowanej, a także dzianiny single Jersey z dodatkiem elastanu. Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę https://najlepszedzianiny.pl/dzianiny/single-jersey.
Ten bogaty wybór to jeden z wielu powodów dla których firma Teofilów S.A. od lat cieszy się ogromną popularnością i świetną opinią w całym kraju. Firma ta działa z siedziby w Łodzi, gdzie przemysł włókienniczy był bardzo rozwinięty już od dekad. Znana jest jako jeden z najlepszych producentów dzianin i tkanin na rynku polskim. Teofilów S.A. ma długie doświadczenie w swojej branży i wciąż dąży ku temu, aby poszerzać swoją ofertę.
Jest to powód, dla którego firma ta przetrwała nawet gdy wielu innych producentów musiało zamknąć swoją działalność. W Teofilów S.A. każdy klient ma pewność, że zamawia tkaniny i dzianiny wysokiej jakości. Zamówienia są szybko realizowane, a ceny bardzo korzystne. To firma warta uwagi.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...