Katalog firm

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Tkanina bawełniana drukowana

Przemysł włókienniczy jest niezwykle ważnym elementem gospodarki polskiej. W Łodzi już od lat tworzone są wysokiej jakości dzianiny. Jedną z firm, które zajmują się produkcją jest Teofilów S.A., czyli polska firma z wieloletnią tradycją.
Jej oferta jest bardzo szeroka i znaleźć tam można różnego rodzaju dzianiny. Dzięki temu, że firma wyposażona jest w sprzęt najwyższej generacji, powstające tam materiały zawsze są wysokiej jakości. Sprawia to, że firma Teofilów S.A. jest powszechnie polecana dla każdego, kto pragnie uzyskać dostęp do najlepszych tkanin.
W ofercie jest między innymi tkanina bawełniana drukowana, która dostępna jest w różnych wzorach. Cieszy się dużą popularnością i zamawiają ją klienci z całej Polski. Teofilów S.A. dla każdego oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Sprawia to, że firma ta jest znana jako uczciwa i sumienna, co dodatkowo zachęca do składania tam zamówień. Dlatego też gdy komuś zależy na tym, aby zdobyć najwyższej jakości polskie dzianiny to z całą pewnością powinien zamówić je w tej firmie.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...