Katalog firm

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Welur drukowany

Potrzebujesz jakiejś wysokojakościowej dzianiny? W takim razie od razu zajrzyj sobie do oferty Teofilów S.A. i popatrz, jak wiele zróżnicowanych tkanin, dzianin, a nawet i gotowych produktów możesz w niej znaleźć. Nie są to zresztą wyłącznie takie standardowe i dość zwyczajne materiały. Wśród klasyków znajdziesz też welur drukowany. To jedna z ciekawszych dzianin, wyróżniająca się głównie nietypowym designem.
Na stronie internetowej prezentującej ofertę Teofilów S.A. znajdziesz wiele wariantów tego weluru drukowanego do wyboru. Każdy wariant to inny wzór, wyjątkowy kolor i niepowtarzalny wygląd. Poszczególne propozycje mogą różnić się od siebie także ceną, składem surowcowym i szerokością. Wszystkie informacje na temat właściwości produktów znajdziesz na stronie, więc tam po prostu ich szukaj.
Zamówienie na wybrane dzianiny czy jeszcze inne towary możesz złożyć przez Internet. Możesz też jednak odwiedzić stacjonarny sklep firmy Teofilów S.A. Sam ustalasz więc, w jaki sposób chcesz zrealizować zakupy.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...