Katalog firm

Voltaic System

Fotowoltaika od kilku lat zdobywa swoją popularność wśród wielu klientów pragnących zaoszczędzić pieniądze wydawane na prąd. Jego cena w ciągu roku wzrosła o 9,5%, natomiast przy panelach słonecznych jest ona stała i nie podwyższa się. Dodatkowo jej założenie może być dofinansowane, a inwestycja zwrócić się już po 6 latach. Firma Voltaic System to rzetelna firma, która w uczciwy sposób przedstawia ofertę sprzedażową.

Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych

Celem naszej firmy Voltaic System oprócz zadowolenia klienta jest zapewnienie mu spokojnego i pewnego startu w przyszłość. Posiadamy doświadczonych doradców, którzy chętnie pomogą w załatwieniu spraw związanych z dofinansowaniem inwestycji jaką są instalacje fotowoltaiczne Iława.
Inwestycja w nie to świetny pomysł na lata, aby w przyszłości nie przejmować się rachunkami za prąd. Jako klient indywidualny możesz opłacić całą usługę gotówkowo lub na raty poprzez abonament. Pomożemy również z skorzystania z ulgi 5000 w programami "czyste powietrze" jako dofinansowanie lub zależnie od Twojego podatku dochodowego w formie opłacenia 17 lub 32% całej inwestycji. Na każde rozwiązanie przysługuje gwarancja nawet do 25 lat na wszelkie niewłaściwości w działaniu systemu fotowoltaicznego.
Współpracujemy z najlepszymi firmami, uzyskując przy tym najwyższe standardy pracy oraz efektów. Montaż jest szybki i tani w utrzymaniu, a dzięki naszej pomocy możesz bezpiecznie stworzyć źródło stałego prądu nie martwiąc się o przyszłość.

Kontakt

Ulica: Partyzantów 1/2

Kod: 10-522

Miejscowość: Olsztyn

www: https://voltaicsystem.pl/

E-mail: biuro@voltaicsystem.pl

Tel.: 533096886