Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Dania gotowe w słoikach

Większość osób kojarzy dania gotowe w słoikach z dużą zawartością konserwantów. Wszystko jednak zależy od tego, gdzie kupuje się takie dania. Jeżeli ktoś korzysta z oferty firmy Wekownia to na pewno nie musi martwić się o niezdrowe konserwanty. Jest to bowiem firma, która sprzedaje tylko zdrowe i pożywne dania gotowe w słoikach, pozbawione jakiejkolwiek chemii.
Wekownia działa z Łodzi i od czasów pandemii zdobywała nowych zwolenników, którzy z chęcią zamawiają tam jedzenie dla siebie i całej rodziny. W ofercie jest między innymi każde tradycyjne polskie danie obiadowe, a także zupy, przetwory, konfitury i soki. Ten bardzo duży wybór jest powodem, dla którego każdy kto kiedykolwiek spróbował wspaniałych dań z Wekowni na pewno skusi się na zamówienie kolejnych.
Na dodatek dużą zaletą korzystania z tej firmy są jej ceny, które od początku pozostają na tym samym rozsądnym poziomie. Dlatego też Wekownia to wspaniała alternatywa dla każdego, kto mieszka w Łodzi i nie chce zamawiać dań gotowych pełnych konserwantów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...