Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Flaki wołowe z wołowiną

Flaki wołowe to danie, które ma wielu fanów i wielu wrogów. Jednakże prawdziwe flaki wołowe z wołowiną mają smak, któremu trudno jest się oprzeć. Ich samodzielne przygotowanie jest trudne i czasochłonne, dlatego też warto zamówić takie danie w Wekowni.
Wekownia to projekt z Łodzi, który z założenia miał uratować restaurację Bawełna przed zamknięciem. Ciężka sytuacja tej restauracji wynikała bezpośrednio z tego, jak epidemia wpłynęła na branżę gastronomiczną. Jednakże Wekownia pomogła poprawić finanse restauracji. Sprzedaż dań w słoikach to pomysł, który szybko zyskał fanów na terenie całej Łodzi. Ich uznanie to wynik nie tylko wspaniałego smaku, ale także i jakości sprzedawanych dań.
Flaki wołowe z wołowiną, pasztet staropolski, bigos, zupy, konfitury... w ofercie Wekowni każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Ceny za wszystkie dania są na atrakcyjnym poziomie, a zamówienia szybko docierają pod wskazany adres. Wekownia to zatem opcja, o której powinien wiedzieć każdy Łodzian.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...