Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Gotowe dania obiadowe do podgrzania

Nie trać czasu na ciągłe stanie przy garnkach. Zapewnij sobie kulinarne zabezpieczenie, dzięki któremu zawsze - w każdej sytuacji i w każdym miejscu - zdołasz zjeść coś odżywczego i po prostu smacznego. Gotowe dania obiadowe do podgrzania to podstawa oferty Wekowni. To one stanowią jej siłę, mimo iż w ofercie przewijają się również wyroby bardziej przypominające przekąski, takie jak dżemy i konfitury, soki, pasztety i warzywne pasty.
Po wejściu na stronę Wekowni zostaniesz przeniesiony do kolorowego świata smacznych i pożywnych weków. Będziesz przebierać w gotowych daniach obiadowych do podgrzania, mając pewność, że każde z nich odznaczy się najwyższą jakością wykorzystanych w nim składników, naturalnym prostym składem, pełnym smakiem i aromatem oraz brakiem konserwantów czy innych szkodliwych dodatków.
Proponowane przez nas gotowe dania obiadowe do podgrzania mają stosunkowo długi termin przydatności do spożycia. Dzięki temu możesz je zachować na tzw. czarną godzinę i wyciągnąć wtedy, gdy akurat nie zdołasz nic innego przygotować.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...