Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Gotowe dania wegetariańskie

Nawet na diecie wege czasami ma się ochotę na zjedzenie jakiegoś gotowca. Dzięki Wekowni nie muszą to być już bezwartościowe frytki czy zwykła sałatka. Sklep ten, będący wytworem łódzkiej restauracji Bawełna, postanowił wyjść na przeciw aktualnym potrzebom wegetarian. Rozpoczął internetową sprzedaż różnorodnych gotowych dań wegetariańskich. Każde z nich jest pasteryzowane i umieszczane w solidnym słoiku. Zakupione danie wystarczy więc potem podgrzać lub nawet skonsumować na zimno, aby wrzucić na ruszt coś smacznego i wartościowego zarazem.
Obecnie gotowe dania wegetariańskie od Wekowni to przede wszystkim różnego rodzaju warzywne zupy. Osoby niespożywające mięsa otrzymują do wyboru m.in. kremy pomidorowe i buraczane, ale też i łódzką zalewajkę z podgrzybkami. Mogą skosztować świątecznej kapusty lub zamówić kapustę wegetariańską inspirowaną prawdziwym polskim bigosem.
Gotowe dania wegetariańskie potrafią być też wykwintne, czego najlepszym dowodem jest kimchi - ta koreańska potrawa również trafiła do oferty Wekowni.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...