Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Gotowe zupy w słoikach

Zupy są super wartościowymi daniami, ale ich gotowanie zajmuje niestety mnóstwo czasu. Wekownia pozwala ten czas zaoszczędzić. Pozwala i mieć ciastko, i zjeść ciastko. Jej oferta skoncentrowana jest w stu procentach na bawełnianych wekach rzemieślniczych, które od niedawna każdy może zamówić wygodnie online, wybierając je dla siebie na stronie sklepu, a następnie decydując się na odbiór osobisty produktów lub ich dostawę do domu.
Dlatego gotowe zupy w słoikach dzięki temu mogą trafić szybko na każdy stół. Albo i niekoniecznie stół. W końcu forma weków umożliwia spożywanie zup dosłownie w każdym miejscu - czy to w pracy, czy to w podróży, czy to nawet i na łonie natury.
Zupowe klasyki, takie jak barszcz czy pomidorowa, sprzedają się najlepiej, ale czasem warto trochę zaszaleć i sprawdzić, jak smakuje rybny wywar przygotowany z jesiotra, przyrządzony przez prawdziwych mistrzów kulinarnych. Gotowe zupy w słoikach Wekownia nie mają w sobie konserwantów. Są więc i smaczne, i zdrowe. Poddane procesowi pasteryzacji zachowują wszystko to, co jest w nich najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...