Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Kimchi

Kimchi to przysmak o którym nie wie jeszcze wielu Polaków. Jednakże każda osoba, która miała kiedykolwiek okazję spróbować to danie na pewno szybko się do niego przekonała.
Wekownia to firma, która powstała w Łodzi podczas ciężkiej sytuacji epidemiologicznej. Od początku miała zamiar zapewnić, że wszyscy mieszkańcy tego miasta mają łatwy dostęp do zdrowego i pysznego jedzenia bez wychodzenia z domu.
W ofercie Wekowni można znaleźć wiele dań. Przede wszystkim są to dania obiadowe, a także dania dla dzieci i dania dla osób na diecie wegańskiej. Jednakże nie brakuje tam także przysmaków takich jak kimchi, konfitury i inne podobne. Wszystkie dania z Wekowni są przygotowywane przy użyciu składników od zaufanych producentów. Dzięki temu nie należy się martwić o ich niską jakość lub użycie konserwantów.
Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej sprawia, że Wekownia wie jak zadowolić swoich klientów. Dlatego też każda osoba z Łodzi, która pragnie zjeść dobre kimchi na zamówienie na pewno powinna trafić na stronę Wekowni.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...