Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Pasztet staropolski

Spośród wielu dań, które przygotowywane są zgodnie z tradycyjnymi przepisami, pasztet staropolski jest jedną z najważniejszych w polskich domach. Jego niepowtarzalny smak sprawia, że trudno znaleźć osobę, która nie lubi tego dania.
Aby uniknąć konieczności tracenia czasu na gotowanie, pasztet staropolski w słoiku można zamówić w Wekowni. Jest to doskonała opcja dla każdego, kto mieszka w Łodzi i jej okolicach. Wekownia jest projektem, jaki rozpoczęła restauracja Bawełna. Związane to było z pogorszeniem sytuacji finansowej na skutek epidemii. Sprzedaż dań w słoikach okazała się bardzo dochodowa, zwłaszcza że ludzie szybko pokochali całe menu Wekowni.
Poza pasztetem staropolskim, w Wekowni zamówić można także dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, przekąski. Wszystko to jest dostarczane w solidnych słoikach w przeciągu jednego dnia od złożenia zamówienia. Bardzo rozsądne ceny za wszystkie sprzedawane jedzenie, a także tania dostawa to powód, dla którego dużo osób wybiera ofertę Wekowni.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...