Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Pasztet z fasoli czerwonej

Czy pasztet musi być mięsny? Ano wcale że nie! Wekownia potrafi go przygotować dosłownie ze wszystkiego, czego najlepszym przykładem jest jej jeden popisowy produkt: pasztet z fasoli czerwonej, nazywany na stronie sklepu wegańską pastą z fasoli.
O dziwo pasztet ten nie jest wykonywany z fasoli białej, jak to zwykle bywa, a właśnie z fasoli czerwonej, która ma jeszcze lepsze właściwości odżywcze. W roli dodatków występują polskie suszone śliwki, olej kokosowy, cebulka oraz klasyczne polskie przyprawy. Wekownia radzi, by pasztet z fasoli czerwonej podawać na świeżym pieczywie albo specjalnym włoskim chlebku focaccia. Propozycji podania można wymyślić zresztą znacznie więcej.
Często trafiają one na bloga prowadzonego przez samych twórców Wekowni, na którego też warto zajrzeć, aby dowiedzieć się, z czym w ogóle łączyć te wszystkie słoikowe dania, by jak najlepiej one smakowały.
Zamówienia na weki można składać wygodnie przez Internet. Zazwyczaj zamawiane są z dostawą do domu, ale istnieje też opcja odbioru osobistego (więcej informacji na stronie).

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...