Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Pikantna zupa rybna

Wekownia to istne wekowe szaleństwo - sklep wyspecjalizowany w sprzedaży pysznych i odżywczych weków przygotowywanych przez słynną łódzką restaurację. Najlepsze restauracyjne dania trafiają do wygodnych słoików i są później spożywane w domowych zaciszach, na uczelniach, w biurach bądź w podróży.
Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyśmienita pikantna zupa rybna stała się ciekawą alternatywą dla zwyczajnych kanapek. Każdy może wybrać dla siebie ulubione dania i przekąski w sklepie internetowym Wekownia, a następnie odebrać je osobiście w restauracji lub wybranych delikatesach albo zamówić je po prostu z dostawą do domu.
Wśród wekowych zup występują oczywiście pewne klasyki (np. nieśmiertelna pomidorowa), ale jednak to pikantna zupa rybna przykuwa uwagę. Wekownia przygotowuje ją z jesiotra i sandacza. Zupa zawiera prawdziwe kawałki rybiego mięsa, dzięki czemu staje się bardziej wartościowa, treściwa i sycąca. Występuje też w wersji łagodnej z dodatkiem śmietany. Miłośnicy zup rybnych na pewno będą nią zachwyceni!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...