Katalog firm

Woodstock

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy maszyn do obróbki drewna. Wszystkie oferowane przez nas maszyny wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Polecamy przede wszystkim nasze niezawodne strugarki.

Tarcze borazon

Borazon to rewelacyjny materiał, który może pochwalić się poziomem twardości porównywalnym do diamentu. Borazon nie przewodzi również prądu elektrycznego, dlatego też w dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystywany jest do produkcji wysokiej klasy tarcz ściernych i nie tylko.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jaki typ ściernic wybrać, to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej woodmizer.olsztyn.pl i do sprawdzenia naszych ściernic borazonowych, które na pewno Państwa nie zawiodą. Inwestując w wysokiej klasy sprzęt, szybko przekonają się Państwo, że profesjonalna obróbka drewna wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Borazon spośród wielu konkurencyjnych materiałów, wyróżnia się niesamowitą trwałością, dzięki czemu tarcze ścierne z tego materiału, będą nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Polecamy także sprawdzić niezawodne ostrzarki do pił taśmowych, które w 100% wykonane są z borazonu. Polecamy także nasze ostrzałki Wood-Mizer w których zastosowano ściernicę borazonową.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25