Katalog firm

Woodstock

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy maszyn do obróbki drewna. Wszystkie oferowane przez nas maszyny wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Polecamy przede wszystkim nasze niezawodne strugarki.

Tartaki przewoźne

Chcesz otworzyć swoją działalność, która zajmowałaby się szeroko pojętą wstępną obróbką drewna? Nie wiesz od czego zacząć? Zwróć się do nas, my Ci pomożemy! Firma Woodstock pomoże Ci w rozkręceniu biznesu drzewnego. Mamy bogate doświadczenie, ponieważ od 25 lat nasza firma ulegała kolejnym przekształceniom, które sprawiły, że obecnie mamy szeroką ofertę zarówno w zakresie sprzedawanych towarów, jak i świadczonych usług.
Zajmujemy się wieloma rzeczami, między innymi: sprzedajemy nowe i używane traki taśmowe służące do obróbki materiałów drewnianych, takich jak: belki, bale czy cioski, wykonujemy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych oraz regenerujemy brzeszczoty. Warto też wspomnieć, że przecieramy drewno pełnowymiarowe trakiem przewoźnym. Umożliwia nam to tartak przewoźny. Możemy zapewnić, że każdy nasz towar oraz wszystkie świadczone usługi są fachowe i rzetelne, co przekonuje kolejnych klientów do skorzystania z naszych usług. Nie czekaj i już dziś sprawdź naszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25