Katalog firm

Kategorie


Fotograf Marlena Woźniak

Zapraszam do siebie wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic. Jestem fotografem, którego można wynająć do wykonania zdjęć z najróżniejszych uroczystości. Ślub, chrzest, sesje dziecięce, sesje noworodkowe - mój wachlarz usług jest naprawdę szeroki. Zachęcam do podjęcia współpracy ze mną, dzięki czemu zapewnicie sobie wysokiej jakości zdjęcia.

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna to uwiecznienie wspaniałych chwil i miłości. Sesja rodzinna może odbyć się zarówno w domu, jak i w studiu, czy w plenerze. Wszystko zależy od pomysłu i oczekiwań rodziny. Nasza fotografia bardzo często przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Podczas sesji wykorzystujemy wiele akcesoriów.
Jeżeli na zdjęciach mają być również dzieci, co jednak zdarza się prawie zawsze, musimy postarać się, aby wyszły one jak najbardziej naturalnie. Zadaniem dobrego fotografa jest zabawienie rodziny w taki sposób, aby się to udało. Zdjęcia pozowane niestety zawsze są nudne i nie wróżą nic wyjątkowego.
Spontaniczne fotografie są szczere i robią najlepsze wrażenie, dlatego też zawsze staramy się zabawić tych najbardziej wstydliwych i znudzonych brzdąców. Fotografia rodzinna to przede wszystkim uwiecznienie związków i relacji rodzinnych. Nie jest to łatwe, gdy dzieci są znudzone i nie chcą współpracować. Istotne jest, aby zdjęcie portretowe wykonać na samym początku.
Jeśli szukasz doświadczonego fotografa, który doskonale uwieczni wszelkie uroczystości rodzinne, to zapoznaj się z bogatym portfolio na mojej stronie http://marlenafoto.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...