Katalog firm

Domena S.C.

Domena s.c. jest działa już od 2004 roku. Największą dotychczas inwestycją tej firmy jest Centrum Biurowe Targowa 35. Obiekt ten składa się z zespołu pofabrycznych budynków, które wyremontowano i odnowiono. Dzięki temu są one doskonałym miejscem na wynajem biura, jakie można swobodnie aranżować w centrum Łodzi.

Wynajem biur

Strona internetowa targowa35.pl jest usługą, która pozwala na zdalne wynajęcie biura znajdującego się w nieruchomości na ulicy Targowej. Łódź jest zatłoczonym i szybko rozwijającym się miastem, dlatego biura Łódź stanowią deficytowy towar na rynku nowych przedsiębiorstw. Targowa35.pl reprezentuje firmę Domena, która od ponad dziesięciu lat zajmuje się zarządzaniem i wynajmem nieruchomościami.
W zakładkach strony internetowej znajdują się podstawowe wiadomości o adresie, pod którym znajdują się możliwe do wynajęcia lokale. Można tam znaleźć też krótką notkę o samej firmie deweloperskiej. Najważniejszą częścią jest oczywiście przedstawienie oferty. Osoba zainteresowana wynajęciem biura na Targowej może dowiedzieć się przydatnych informacji o metrażu, systemach bezpieczeństwa czy w końcu o cenie usługi proponowanej na stronie internetowej.
W celu zwiększenia wiarygodności oferty targowa35.pl podaje listę klientów korzystających z usług firmy Domena, a także przedstawia przykładowe realizacje zleceń.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia w Łodzi. Wyróżnia nas rzetelność i skuteczność działania. Na stronie internetowej naszego Centrum Nierucho...