Katalog firm

Kategorie


Yacht Czarter

Interesuje Cię czarter jachtów motorowych bez patentu? Wszystko jest możliwe! Można powiedzieć, że wystarczy postawić na mazury! Zapewne dla wielu osób będzie to zaskoczenie, ale prawo wygląda tak, że w przypadku braku patentu moc silnika jachtu nie może przekroczyć 75 kW, natomiast długość kadłuba 13 metrów.

Czarter jachtów

Czy zdarzyło Wam się marzyć o morskiej żegludze? Chcieliście wziąć udział w jakimś rejsie, ale ze względu na brak patentu zostało Wam to uniemożliwione? Chcieliście spędzić wakacje na wodzie, gdzie nie ma tyle hałasu, gdzie można być w bliższym kontakcie z naturą? Jeżeli takie macie marzenia, to koniecznie musicie je zrealizować.
Stanie się tak za sprawą naszej ofert, którą jest czarter jachtów motorowych bez patentu Mazury. Już dzisiaj możecie wyruszyć na spokojne wody Jezior Mazurskich, gdzie czekają na Was piękne widoki, piękne wody. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie zarezerwować sobie odpowiedni jacht. W wybranym dniu zapraszamy do Wsi Bogaczewo, nad jezioro Boczne. Tutaj znajduje się nasza przystań i to właśnie stąd będziecie mieli idealną bazę wypadową na dalszą część Jezior.
Nasza obsługa przekaże Wam odpowiednia wiedzę, abyście sami mogli rozpocząć najpiękniejszy rejs swojego życia. Nasze jachty są odpowiednio wyposażone w najróżniejsze udogodnienia, abyście mogli ze spokojem żeglować po Mazurach.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726


Podobne firmy

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który organizuje wyjazdy do Holandii oraz Belgii. Z naszego kraju wyjeżdżamy zawsze o wyznaczonych porach, w określone dni. Do naszych usług należy również organizo...