Katalog firm

Zeus

W obliczu śmierci bliskiej osoby, cały świat nam się zatrzymuje, trudno określić w którą stronę się udać i co robić dalej. Należy pamiętać o godnym pochówku co umożliwia katowicki zakład pogrzebowy Zeus. Jego pracownicy dostępni są telefonicznie przez całą dobę a także przez stronę internetową http://www.pogrzeby-katowice.pl/.

Firma pogrzebowa

ZEUS to firma pogrzebowa Katowice zajmująca się kompleksową organizacją pochówku. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, solidnością w wykonywaniu usług oraz profesjonalizmem. Jesteśmy również empatyczni, co pozwala nam sprawować opiekę nad żałobnikami. Gwarantujemy, że każda przygotowana przez nas ceremonia będzie uroczysta. Szacunek do zmarłych i żałobników jest dla nas podstawą. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby ostatnia podróż zmarłego odbywała się w sposób godny.
Zapewniamy transport zwłok o każdej porze dnia i nocy. Ponadto organizujemy oprawę muzyczną i dostarczamy stosowne bukiety, wiązanki i stroiki. Dzięki naszej pomocy wszytko będzie dopięte na ostatni guzik. Odciążamy najbliższych zmarłego z przykrych obowiązków i formalności.
Oferujemy szereg bezpłatnych usług. Ponadto znajdą Państwo u nas elegancji trumny, urny, a także krzyże. Na specjalne życzenie rejestrujemy przebieg ceremonii. Wykonane zdjęcia przekazujemy w albumach lub na płytach CD.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy AAron świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji uroczystości pogrzebowej. Zapewniamy całodobowy transport zmarłych, załatwiamy sprawy urzędowe. Wśród naszych usług znajduje...