Katalog firm

AP Architekt

Świadcząca swoje usługi na terenie całego kraju AP Architektura i Prawo to nowoczesna pracownia projektowa. Wykonuje projekty różnego rodzaju obiektów, zapewniając jednocześni ich obsługę prawną. W zakres usług wchodzi też adaptacja projektów gotowych. Firma gwarantuje staranną i terminową realizację zleceń.

Projektowanie hal stalowych

Firma AP ARCHITEKTURA I PRAWO działa na rynku polskim od 2008 roku. Na koncie ma wiele ciekawych zrealizowanych inwestycji, w tym nawet zlecenia dla spółek giełdowych.
Motorem napędowym firmy są dwie osoby: pani Monika Pokora Absolwentka Politechniki Łódzkiej, członek Łódzkiej Izby Architektów, a także magister inżynier architekt i pan Krzysztof Jankowski, prawnik z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista w obsłudze prawnej inwestycji budowlanych. To założyciel tej firmy.
Główne usługi AP to: projektowanie hal stalowych, tworzeniu projektów budynków mieszkalnych: jedno i wielorodzinnych, adaptacje projektów gotowych i np: profesjonalne projekty modernizacji obiektów istniejących.
AP Architektura i Prawo to nowoczesna firma, otwarta i chętna do współpracy ze wszystkimi podmiotami, czy osobami prywatnymi.
Oferuje bardzo dobrą jakość usług projektowych, opartych na dużej wiedzy, niesamowitym doświadczeniu, oraz znajomości obecnych realiów biznesu. Usługi na pewno są przystępne cenowo.

Kontakt

Ulica: Struga 78

Kod: 90-557

Miejscowość: Łódź

http://www.ap-architekt.pl/

E-mail: pracownia@ap-architekt.pl

Tel.: 600-638-463


Podobne firmy

Jatol

Stalowe konstrukcje cieszą się coraz większą popularnością. Ich trwałość oraz estetyczny wygląd sprawia, że każdy budynek z ich wykorzystaniem wygląda schludnie oraz jest odporny na działanie czynnikó...

Geo-Soft

Geo-soft jest Olsztyńską firmą fukcjonującą na rynku geodezyjnym od 2005 roku. Swiadczy usługi z dziedziny geodezji a jednymi z wielu prac, którymi się zajmuje są: tworzenie map do celów projektowych,...

Polskie Budownictwo Sportowe

Firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w budowie obiektów sportowych i placów zabaw. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizuje zarówno zamówienia...

Trakt

Żurawie czy koparko-ładowarki to maszyny, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny plac budowy. W przypadku wielu prac okazują się niezastąpione. Jeśli poszukują Państwo tego rodzaju urządzeń, n...