Katalog firm

Kategorie


Sowa

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych. P.H.U. Sowa oferuje energooszczędne systemy ogrzewające, instalacje wodno-kanalizacyjne, klimatyzację i wiele więcej. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie, zapraszamy!

Panele słoneczne

Fotowoltaika i panele słoneczne Łódź to stabilna inwestycja na przyszłość. Instalacje takie zapewniają wiele korzyści natury ekonomicznej i ekologicznej. Jest to przede wszystkim niewyczerpalne źródło energii, na dodatek energii zielonej, nie zanieczyszczającej środowiska naturalnego. To także perspektywiczne oszczędności generowane przez dziesiątki lat użytkowania.
Firma Eko Sowa od kilkunastu już lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem i wykonawstwem w zakresie projektowania i instalacji paneli słonecznych. Nasi kompetentni specjaliści biorą pod uwagę jak najbardziej optymalne wykorzystanie instalacji fotowoltaicznych, w zależności od indywidualnych warunków mieszkaniowych oraz potrzeb i preferencji klienta.
Wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja paneli, możliwość współpracy z siecią energetyczną oraz nieskomplikowana konserwacja, przekładają się na satysfakcję użytkowników i renomę jaką cieszą się nasze projekty. Oferujemy bezpłatną wycenę wraz doborem komponentów i usługą montażu w mieście Łódź.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukacie Państwo firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Państwa system monitorowania budynku, to zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Klima. Oferujemy szeroki zakres usług elektronicznych...