Katalog firm

Sowa

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych. P.H.U. Sowa oferuje energooszczędne systemy ogrzewające, instalacje wodno-kanalizacyjne, klimatyzację i wiele więcej. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie, zapraszamy!

Montaż klimatyzacji

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 11 lat, dlatego wiemy wszystko o kompleksowej realizacji instalacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji. Oferujemy pompy ciepła, piece, kolektory słoneczne, rekuperatory, odkurzacze centralne. W zakresie naszej działalności znajduje się również klimatyzacja Łódź.
Coraz częściej w przypadku tego rodzaju instalacji naszymi klientami okazują się osoby prywatne, które chcą zamontować klimatyzację we własnym domu lub mieszkaniu. Klimat w naszym kraju wciąż się ociepla i upalne, duszne lata są już u nas regułą. Dlatego klimatyzacja znacznie poprawia komfort życia w miesiącach wakacyjnych. Zapewnia zdrowy i spokojny sen, pomaga osobom cierpiącym na nadciśnienie tętnicze lub inne choroby układu krążenia.
Montaż klimatyzacji nie jest drogi a zaprojektowanie instalacji jest możliwe niemalże w każdym budynku. Nasza firma w swej ofercie posiada nie tylko montaż klimatyzacji i wentylacji, ale również montaż systemów grzewczych, a nawet usługę docieplania poddasza.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukacie Państwo firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Państwa system monitorowania budynku, to zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Klima. Oferujemy szeroki zakres usług elektronicznych...