Katalog firm

De Facto

Na rynku nieruchomości mieszkalnych działa wielu różnych graczy, a wśród nich rzeczoznawcy, inspektorzy, zarządcy, wykonawcy i bankierzy. Jednak prawdziwymi końmi pociągowymi typowej transakcji dotyczącej nieruchomości są ludzie, którzy koordynują ten proces – agenci mieszkaniowi. Biuro nieruchomości De Facto z Elbląga od wielu już lat służy pomocą swoim klientom, trzymając rękę na pulsie od rozpoczęcia spraw związanych z najmem aż do podpisania aktu notarialnego. W sferze zainteresowań firmy są zarówno budynki mieszkalne, jak i lokale komercyjne. W razie potrzeby asystujemy przy operacjach kredytowych.

Sprzedaż mieszkań

Czy interesuje Cię zakup lub sprzedaż mieszkania w Elblągu? Biuro Nieruchomości De Facto to wyjątkowo profesjonalne pośrednictwo, które zapewnia osobom szukającym mieszkania Elbląg kompleksową pomoc i bezpieczne wsparcie w tak ważnej decyzji.
Nasza baza ofert mieszkań obejmuje wszystkie atrakcyjne lokalizacje w Elblągu, zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Oferujemy duży wybór mieszkań z obu rynków – nowych i wtórnych. Nasze eksperckie, czasami doradcze podejście do wyboru mieszkania zapewni Ci satysfakcję zawartą w realizacji Twojego celu.
Nasz doświadczony personel przygotuje Cię profesjonalnie do każdego etapu negocjacji i zabezpieczy przed przeszkodami prawnymi w związku z zakupem lub wynajmem mieszkania. Zarządzanie wszelkimi koniecznymi formalnościami, czy to związanymi z podpisaniem umowy lub zwróceniem środków z depozytu, to kwestia o którą zadbają profesjonaliści z biura De Facto.
Jeśli szukasz bezpiecznego, profesjonalnego pośrednictwa w nieruchomościach - skorzystaj z Biura De Facto. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając klientom kompleksową obsługę w procesie zakupu, sprzedaży lub wynajmu mieszkań.

Kontakt

Ulica: Garbary 17

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

www: http://defacto.elblag.pl/

E-mail: buczko@elblag.com.pl

Tel.: 508390748