Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą Instytutu Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest przede wszystkim doświadczenie, tym samym profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego kto zjawi się u nas po pomoc.

Terapia autyzmu

Autyzm to bardzo poważna choroba, która dopada nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, niestety często zdarza się tak, iż nie wiemy jak można takim ludziom pomóc. Oczywiście Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się nie tylko zaoferować im kompleksowe wsparcie, lecz sprawić iż terapia autyzmu we Wrocławiu okaże się dla nich rozwiązaniem nader korzystnym w pełnym tego słowa znaczeniu.
Mało tego, terapia autyzmu we Wrocławiu to koncepcja za którą przemawia przede wszystkim metoda i technika behawioralna, pozwalająca na niesienie pomocy osobom walczącym z autyzmem. Dlatego niech terapia autyzmu Wrocław wraz z naszym udziałem, zostanie nie tylko przeanalizowania pod względem tego co umożliwia oraz oferuje, lecz jednocześnie okazją i szansą aby zrozumieć podstawy jakże poważnej choroby.
Właśnie ona powinna być nie tylko odpowiednio zdiagnozowana, lecz duże znaczenie ma tutaj kwestia możliwości leczenia autyzmu z udziałem co oczywiste psychoterapeuty a więc specjalisty który posiada w tym aspekcie odpowiednie predyspozycje czy umiejętności.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...