Katalog firm

Kategorie


De Facto

Na rynku nieruchomości mieszkalnych działa wielu różnych graczy, a wśród nich rzeczoznawcy, inspektorzy, zarządcy, wykonawcy i bankierzy. Jednak prawdziwymi końmi pociągowymi typowej transakcji dotyczącej nieruchomości są ludzie, którzy koordynują ten proces – agenci mieszkaniowi. Biuro nieruchomości De Facto z Elbląga od wielu już lat służy pomocą swoim klientom, trzymając rękę na pulsie od rozpoczęcia spraw związanych z najmem aż do podpisania aktu notarialnego. W sferze zainteresowań firmy są zarówno budynki mieszkalne, jak i lokale komercyjne. W razie potrzeby asystujemy przy operacjach kredytowych.

Sprzedaż działek

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na ziemi, by rozwinąć swoje marzenia, zaufaj Biuru Nieruchomości De Facto z Elbląga. Jesteśmy ekspertami w pośrednictwie nieruchomości i chętnie pomożemy Ci znaleźć idealną działkę do budowy domu, hotelu, miejsca rekreacyjnego lub działalności rolniczej.
Nasza ogromna baza ofert zawiera działki Elbląg budowlane, rolne i rekreacyjne w centrum miast i na ich obrzeżach. Posiadamy również wyjątkowe oferty działek nad Bałtykiem - to idealne miejsce, by zacząć żyć wymarzonym życiem pełnym przygód oraz relaksu! Nie wahaj się i skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś. Sprawimy, że pośrednictwo nieruchomości będzie przebiegało płynnie i komfortowo!

Kontakt

Ulica: Garbary 17

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

www: http://defacto.elblag.pl/

E-mail: buczko@elblag.com.pl

Tel.: 508390748