Katalog firm

De Facto

Na rynku nieruchomości mieszkalnych działa wielu różnych graczy, a wśród nich rzeczoznawcy, inspektorzy, zarządcy, wykonawcy i bankierzy. Jednak prawdziwymi końmi pociągowymi typowej transakcji dotyczącej nieruchomości są ludzie, którzy koordynują ten proces – agenci mieszkaniowi. Biuro nieruchomości De Facto z Elbląga od wielu już lat służy pomocą swoim klientom, trzymając rękę na pulsie od rozpoczęcia spraw związanych z najmem aż do podpisania aktu notarialnego. W sferze zainteresowań firmy są zarówno budynki mieszkalne, jak i lokale komercyjne. W razie potrzeby asystujemy przy operacjach kredytowych.

Agencja nieruchomości

Z Pośrednictwem Nieruchomości De Facto w Elblągu możesz być pewny dobrego wyboru w zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Posiadamy szeroką gamę ofert domów, działek i lokali na sprzedaż i wynajem. Na naszej stronie http://defacto.elblag.pl/ możesz zapoznać się z szeroką ofertą mieszkań oraz działek na sprzedaż.
Wybraliśmy najlepsze propozycje dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego na pewno znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta od samego początku. Z naszymi doświadczonymi doradcami możesz liczyć na pełne wsparcie w całym procesie kupna i sprzedaży, bez względu na to, ile czasu Ci to zajmie.
Nasi specjaliści także doradzą Ci w kwestiach dotyczących kredytów hipotecznych, innych świadczeń rządowych oraz wyjaśnią wszystkie obawy, z którymi możesz się zmierzyć. Pozwól nam pomóc Ci w zrealizowaniu Twoich marzeń o idealnym miejscu do życia.

Kontakt

Ulica: Garbary 17

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

www: http://defacto.elblag.pl/

E-mail: buczko@elblag.com.pl

Tel.: 508390748