Katalog firm

Sowa

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych. P.H.U. Sowa oferuje energooszczędne systemy ogrzewające, instalacje wodno-kanalizacyjne, klimatyzację i wiele więcej. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie, zapraszamy!

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Wiele firm wykorzystuje ogromne ilości energii w swojej działalności. Ostatecznie powoduje to powstanie wysokich opłat za energię, które znacząco ograniczają zyski. Dlatego też instalacje fotowoltaiczne są coraz to bardziej popularnym wyborem dla przedsiębiorcy.
Firma Eko Sowa zajmuje się wykonywaniem różnych instalacji na potrzeby swoich klientów. Instalacje fotowoltaiczne są jednymi z najczęstszych zleceń jakie przyjmuje ta firma. Jednakże ich koszt jest bardzo wysoki, co odstrasza wielu klientów. Z myślą o tym Eko Sowa pomaga zdobyć do fotowoltaika Łódź dofinansowanie, które dostępne jest w ramach różnych programów rządowych i ofert bankowych. Dzięki temu klienci mają okazję przejść na ekologiczny tryb zdobywania energii znacznie szybciej i jednocześnie nie muszą płacić za to pełnych kosztów.
Eko Sowa rozsądnie wycenia swoje usługi, co jest dodatkową zaletą korzystania z tej firmy. Każdy kto pragnie zacząć korzystać z fotowoltaiki i potrzebuje uzyskać dofinansowanie do tego projektu powinien trafić do firmy Eko Sowa.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukacie Państwo firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Państwa system monitorowania budynku, to zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Klima. Oferujemy szeroki zakres usług elektronicznych...