Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Jeśli planują Państwo wycinkę drzew w Łodzi lub okolicy i szukają fachowców, którzy starannie wykonają to zlecenie, P.P.H.U. Ład zaprasza na stronę. Firma od ponad 20-lat świadczy usługi ogrodnicze dla klientów z województwa łódzkiego. Dysponując profesjonalnym sprzętem, oferuje wycinkę drzew, likwidację dzikich wysypisk i wiele więcej.

Usługi ogrodnicze

Firma " ŁAD" zadba o Wasz... ład w ogrodzie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli chcecie, aby Wasz ogród wyglądał pięknie i schludnie. Nasza firma już od wielu lat znajduje się na rynku i zatrudnia najlepszych ludzi, którzy doskonale znają się na pielęgnowaniu ogrodów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z klientami biznesowymi.
Jesteśmy firmą, która zawsze na czas wykonuje wszystkie prace, jakie nam wyznaczycie. Posiadamy najlepszy sprzęt, dzięki czemu nasze usługi ogrodnicze wykonujemy bardzo dokładnie oraz rzetelnie. Zajmujemy się takimi pracami, jak koszenie trawników, przycinanie krzewów oraz gałęzi drzew, porządkujemy tereny. Na życzenie naszych klientów dokonujemy również wycinki zbędnych drzew ze wskazanego nam terenu.
Warto nawiązać z nami długoterminową współpracę, dzięki czemu możecie być pewni, że Wasze tereny zielone zawsze będą uporządkowane. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcecie, aby Wasze ogrody oraz inne tereny zielone zawsze były czyste. Więcej informacji na temat naszych usług znajdą Państwo na stronie http://miastoiogrody.pl/.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357