Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy AAron świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji uroczystości pogrzebowej. Zapewniamy całodobowy transport zmarłych, załatwiamy sprawy urzędowe. Wśród naszych usług znajduje się też przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, oprawa muzyczna uroczystości, przewóz żałobników

Organizacja pogrzebów

Przedsiębiorstwo AARON&ZEUS oferuje profesjonalne i tanie usługi pogrzebowe Katowice. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była na tyle szeroka, by wykonać za państwa wszystkie obowiązki. Śmierć bliskiej osoby to ogromny ból. Doskonale rozumiemy uczucia żałobników i staramy się zapewnić im kompleksowe wsparcie.
W naszą pracę wkładamy ogrom zaangażowania i trudu. Zawsze organizujemy wszystko sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Pracujemy tak, aby w pełni zasłużyć na Państwa szacunek. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc przyczyni się do tego, że ostatnia podróż zmarłego będzie wzniosła i godna.
W ramach naszych usług zajmujemy się m.in. przygotowaniem zmarłego do pochówku, oprawą florystyczną, oprawą muzyczną, uwiecznieniem uroczystości na fotografiach, ekshumacją i kremacją zwłok. Ponadto zajmujemy się sprzedażą solidnych i wytrzymałych produktów, takich jak m.in. tablice, krzyże, urny, obrazki, trumny i inne. Posiadamy szeroki asortyment, więc każdy wybierze wyrób spełniający jego wymagania.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

W obliczu śmierci bliskiej osoby, cały świat nam się zatrzymuje, trudno określić w którą stronę się udać i co robić dalej. Należy pamiętać o godnym pochówku co umożliwia katowicki zakład pogrzebowy Ze...