Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do odwiedzin pary, które czują, że ich związek się wypala a chcą jeszcze o niego zawalczyć. Wspólnie postaramy się znaleźć nowy sposób komunikacji.

Psychoterapia

Ewa Czernik jest doświadczoną w dziedzinie psychoterapii i psychologii osobą, która od wielu lat słucha problemów i zwierzeń ludzi, zawsze starając się w jakiś sposób im pomóc, jednocześnie zmierzając do tego, by po prostu czuli się lepiej i żyli pełnią swojego życia. Kobieta ta nie tylko posiada odpowiednie kwalifikacje, a zatem ogólnie pojęte "papierki" dające jej formalne podstawy do świadczenia swoich usług, ale przede wszystkim rozległe doświadczenie w branży, w której działa.
Przede wszystkim ona sama lubi stale pracować nad swoim rozwojem, nie tylko poprzez przechodzenie kolejnych szkoleń w dziedzinie, którą się zajmuje, ale także poprzez pracę z ludźmi. Czernik uwielbia rozmawiać z ludźmi, co sprawia, że wykonywany przez siebie zawód traktuje bardziej jako hobby, aniżeli obowiązek, który musi spełnić, by zarobić pieniądze.
Dlatego właśnie cieszy się tak dużym powodzeniem wśród klientów. Jeżeli zatem psychoterapeuta Łódź jest kimś, kogo w chwili obecnej szukasz, Ewa Czernik jest osobą właśnie dla Ciebie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...