Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Znajdujące się na warszawskiej Woli Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision kieruje swoją ofertę zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Świadcząc kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i ortodoncji, zapewnia dostęp do nowoczesnych metod leczenia i bezstresową atmosferę. Współpracuje z doświadczonymi lekarzami.

Bonding zębów

Orthovision to miejsce, które stara się zaspokajać oczekiwania związane z ortodoncją i stomatologią. Wśród świadczonych usług możemy znaleźć choćby bonding zębów – czy zdajesz sobie sprawę, co to oznacza?
Właściwe placówki oferują wiele usług i co za tym idzie, czasem trudno być ze wszystkim na bieżąco. Bondingiem zębów określa się rodzaj mikroinwazyjnej odbudowy estetycznej zębów przy użyciu żywic kompozytowych. Rekonstrukcja powierzchni wiąże się z przykrywaniem starć, ukruszeń, wyszczerbień i przebarwień. Istotne jest też choćby to, że mowa o technice, w przypadku której dochodzi do niewielkiej ingerencji w naturalną skórę kości. Gdyby pojawiały się jakieś obawy związane z wkomponowaniem wypełnienia, absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Krótko mówiąc, odcień kompozytu może zostać dobrany do koloru zębów. Dobrze też pamiętać, że mowa o tworzywie niezwykle elastycznym, co skutkuje łatwiejszym wymodelowaniem. Zapoznaj się z całą ofertą gabinetu na stronie https://www.orthovision.pl/bonding-zebow/.
Jeżeli cały czas nie wszystko jest jasne, oczywiście można liczyć na profesjonalne wsparcie.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364