Katalog firm

EsteticaNova

Znajdująca się w Łodzi klinika medycyny estetycznej EsteticaNova oferuje wiele więcej niż tylko zabiegi upiększające na twarz i ciało takie jak usuwanie zmarszczek czy powiększanie ust. Jedną z jej specjalności jest trychologia estetyczna. Zakres usług obejmuje innowacyjne zabiegi poprawiające stan skóry głowy i włosów.

Powiększanie ust

Obecnie powiększanie ust Łódź jest jednym z najmniej inwazyjnych zabiegów, które jednocześnie potrafią całkowicie odmienić czyiś wygląd. W wielu przypadkach zmiana ta jest bardzo pozytywna, dlatego też nie należy się dziwić, że coraz więcej osób inwestuje w ten zabieg. W EsteticaNova każdy klient ma pewność, że jego usta są w dobrych rękach.
Jest to bowiem klinika, która zatrudnia tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dzięki temu wszystkie wykonywane tam zabiegi zapewniają świetne efekty końcowe, a pacjenci mają pewność, że będą zadowoleni z całej wizyty. Powiększanie ust w EsteticaNova jest oferowane w bardzo dobrej cenie, zwłaszcza jeżeli porówna się tę stawkę z tym, czego oczekują inne gabinety medycyny estetycznej. Dlatego też korzystanie z usług właśnie tej kliniki jest dobrym pomysłem zarówno dla wyglądu, jak i dla portfela każdej osoby.
Wybierając się na wizytę do EsteticaNova zawsze wiadomo, że zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty, a obsługa będzie przyjemna i pomocna. Jest to świetne miejsce na to, aby zadbać o swoją urodę.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016