Katalog firm

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kreatywnym twórcą rzeczy, które dbają o kobiece ciała. Zakupy w sklepie Sleep Art są zawsze przyjemne, szybkie i efektywne.

Piżama damska rozpinana

Moda fast fashion zostaje zastąpiona przez slow fashion i właśnie ten nowy nurt przyświeca firmie Sleep Art, która tworzy rzeczy na lata, jakie każda kobieta już zawsze będzie chciała na sobie nosić.
Są to piżamy stylowe, ale zarazem ponadczasowe. Sleep Art nie opiera swoich projektów na przemijających trendach, jednocześnie udowadniając, że ponadczasowy design w żadnym wypadku nie musi być czymś prostym, jednobarwnym i zwyczajnym. Bynajmniej! Piżamy inspirowane prawdziwą sztuką zachwycają właśnie swoim wyglądem. Klientka może też zdecydować się na prostszy wzór, by nieco bardziej zaszaleć z krojem.
Tym mniej oczywistym i rzadziej spotykanym krojem wyróżnia się bowiem piżama damska rozpinana, która jest jednym ze stałych elementów oferty Sleep Art. Charakteryzuje ją nieco nowocześniejszy krój - idealny dla młodych, odważnych i pewnych siebie kobiet. Rozpinane piżamy damskie bardzo dobrze łączą się też ze szlafrokami z kapturami. Te dwa elementy naprawdę pięknie się uzupełniają i tworzą taki "super duet".

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737