Katalog firm

Foto24.com.pl

Bartosz Wojciechowski to fotograf i operator, który kieruje się do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Patrząc pod kątem lokalizacji, można mówić o kierowaniu się do osób z Łodzi i okolic. Niemniej geograficzne położenie to ostatnie, co może ograniczać tego fotografa. Informacje na temat oferty znajdziesz pod adresem Foto24.com.pl.

Fotograf

Planowanie ślubu to ogromna inwestycja, wymagająca zarówno czasu, jak i pieniędzy. Trzeba zadbać o wszystko, tak aby dzień ślubu naprawdę był wyjątkowy. Dlatego na żadnym weselu na pewno nie można zabraknąć fotografa, który zadba o to, że z całej uroczystości pozostanie wiele wspaniałych pamiątek. Dlatego skorzystaj z usług jakie oferuje Foto24 z Łodzi.
W Łodzi świetnego fotografa ślubnego można znaleźć w firmie Foto24.com.pl, która działa już od lat i cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem ze strony swoich klientów. Firma ta prowadzona jest przede wszystkim przez młodego fotografa, który ma ogromną pasję do swojego zawodu. Dzięki temu jest w stanie sprawić, że każde zlecenie kończy się tworzeniem wspaniałych zdjęć. Zdjęcia te są dostarczane do klienta we wskazanym terminie, ponieważ profesjonalne podejście jest bardzo ważnym aspektem działalności tej firmy.
Fotograf z Foto24.com.pl zawsze trzyma się sugestii i pomysłów swoich klientów, starając się, aby zdjęcia spełniały ich oczekiwania. Fotograf ten to zatem idealny wybór na każdy ślub.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy Wam usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Naszym celem są zawsze dzieci, które są najlepszymi i najpiękniejszymi...