Katalog firm

Kategorie


Carpet Lab

Carpet Lab to firma posiadająca swój sklep internetowy oferujący Państwu różnego rodzaju dywany, między innymi dywany boho, dywany orientalne, czy to dywany retro. Dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzornictwo. Ten sklep z dywanami charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych przez niego produktów.

Dywany tradycyjne

Styl tradycyjny nie musi być nudny. A już na pewno nie w przypadku gdy tyczy się on dywanów. Dywany tradycyjne, będące istną mieszanką propozycji różnych producentów, stanowią jedną z ważniejszych części całego asortymentu firmy Carpet Lab, skoncentrowanej na sprzedaży dywanów.
Ponad sto trzydzieści różnych propozycji, z czego każda będąca unikatem jedynym w swoim rodzaju. To robi wrażenie i sprawia, że zakup dywanu zawsze jest udany (a jeśli nie jest, to klient ma prawdo od niego odstąpić w przeciągu trzydziestu dni, o ile dywan nie był przez niego użytkowany).
Tradycyjne wzornictwo, dość mocno nawiązujące do stylistyki modnej w dawnych czasach, nie każdemu musi jednak przypaść do gustu. Twórcy Carpet Lab dobrze o tym wiedzą, dlatego swoją ofertę dzielą na kilkadziesiąt różnych kategorii, które łączą w sobie dywany tradycyjne o określonej stylistyce bądź wzornictwie albo te pasujące do konkretnych pomieszczeń - kuchni, sypialni czy salonów. Klienci otrzymują też darmową pomoc w zakupach, jeśli tylko zechcą z niej skorzystać.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727