Katalog firm

Wekownia

Firma Wekownia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących przetworów rzemieślniczych. Oferuje gotowe dania obiadowe w słoikach i nie tylko. Oprócz dań mięsnych i zup, proponuje smarowidła, soki, dżemy i konfitury. Wszystkie produkty powstają z naturalnych składników, bez ulepszaczy, konserwantów i barwników.

Dania dla dzieci

Każde dziecko ma swoje upodobania smakowe i potrafi być bardzo kapryśne. Tymczasem nie zawsze ma się dużo czasu i możliwości na to, aby przygotować zdrowe i smaczne danie dla swojego dziecka. Z pomocą przychodzi jednak Wekownia, czyli firma z Łodzi. Sprzedaje ona różnego rodzaju potrawy w słoikach, które można zamówić przez stronę internetową firmy. W ofercie są także różne dania dla dzieci, które cieszą się dużym uznaniem wśród wszystkich klientów, którzy mieli okazję je zamówić.
Wekownia to pomysł, który zrodził się w restauracji Bawełna. Restauracja ta przechodziła przez ciężki okres podczas pandemii, a pragnęła dalej służyć swoim klientom. W ten oto sposób rozpoczęła się sprzedaż dań w słoikach. Są to zarówno dania dla dzieci, gotowe zupy do podgrzania, różnego rodzaju potrawy typowo obiadowe, a także konfitury, sosy i soki.
Bogaty asortyment sprawił, że wszyscy znaleźli w ofercie Wekowni coś dla siebie i firma ta zyskała rzeszę zwolenników. Jest to bardzo dobry wybór dla każdego, kto mieszka w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Wiarygodny partner handlowy w zakresie produkcji dań gotowych oraz mrożonek Jawo rozpocznie współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą artykułów spożywczych. Oferujemy duży wybór produktów wysokie...